środa, 15 maja 2013

Przedpremierowo

A tak nie chce mi się czekać do tego 18 maja, więc daje wam przedpremierowy post. Blog ruszy całą parą od 18., ale czy nie warto dać trochę spojlerów o tym co będzie?
-----------------------------------------------------------------
Czy nudzi wam się w tak piękne i ciepłe dni? W takim razie wsiądźcie na na rower! Jazda na rowerze to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, a jazda z przyjaciółmi? To dopiero zabawa! Sama potrafię spędzić 4 godziny z przyjaciółmi na rowerze. Nie masz roweru? To weź Veturilo! Co to Veturilo? Powiem o tym w następnym poście, więc czekaj cierpliwie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz