-----------------------------------------------------------------
Czy nudzi wam się w tak piękne i ciepłe dni? W takim razie wsiądźcie na na rower! Jazda na rowerze to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, a jazda z przyjaciółmi? To dopiero zabawa! Sama potrafię spędzić 4 godziny z przyjaciółmi na rowerze. Nie masz roweru? To weź Veturilo! Co to Veturilo? Powiem o tym w następnym poście, więc czekaj cierpliwie!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz