niedziela, 19 maja 2013

Serdecznie przepraszam!

Serdecznie przepraszam za opóźnienia, ale w weekend nie miałam dostępu do komputera!
--------------------------------------------------------------------------
Arbuzaście! 27 maja jadę na Zieloną Szkołę! Niestety tylko na 2 dni, podczas gdy cała szkoła jedzie na 3 :( Ale ważne że w ogóle jest! Jadę na Mazury, a wy gdzie jedziecie/byliście na Zieloną/ej Szkołę/le? Napiszcie o tym w komentarzach!

PS Po powrocie napiszę wrażenia z wycieczki!;)

1 komentarz:

  1. Ja byłam z klasą na 3 dni w Górach Świętokrzyskich... XD

    OdpowiedzUsuń