--------------------------------------------------------------------------
Arbuzaście! 27 maja jadę na Zieloną Szkołę! Niestety tylko na 2 dni, podczas gdy cała szkoła jedzie na 3 :( Ale ważne że w ogóle jest! Jadę na Mazury, a wy gdzie jedziecie/byliście na Zieloną/ej Szkołę/le? Napiszcie o tym w komentarzach!
PS Po powrocie napiszę wrażenia z wycieczki!;)
Ja byłam z klasą na 3 dni w Górach Świętokrzyskich... XD
OdpowiedzUsuń